شرایط و ضوابط

کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

در صورتی که در آینده تغییراتی در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه ما ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

رعایت حریم شخصی فروشگاه برای حریم شخصی‌ افراد احترام قائل است. بدین منظور اطلاعاتی‌ که از کاربران برای ثبت نام دریافت میشود به هیچ عنوان در اختیار شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت و کاملا محرمانه است. مسئولیت حفظ و نگهداری رمز عبور به عهده کاربر می‌باشد، لذا از در اختیار گذاشتن رمز عبور خود به افراد دیگر خودداری کنید.

نمایندگی آنلاین فروشگاه ما از همین آدرس سایت می باشد و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به ما اطلاع دهید.

عودت کالا در صورتیکه کالای ارسال شده با سفارش شما مغایرت دارد می‌توانید یک یا همه اجناس سبد خرید را مرجوع کنید.

ارتباطات هرگونه اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام از جمله شماره‌ تماس و پست الکترونیکی در اختیار ما در فروشگاه قرار می‌دهید، تنها اطلاعات رسمی و مورد تایید مشتری و هم‌چنین راه‌های ارتباطی ما و شما، جهت پاسخگویی و ارائه‌ی اطلاعیه‎‌ها به شما عزیزان خواهد بود.